• 01014 місто Київ, вулиця Звіринецька, 63
  • iesfukr@gmail.com
  • +38 098 355 61 99
  • +38 098 283 80 48

МІЖНАРОДНЕ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ (вебінар) на тему: «Підбір, підготовка, та публікація наукових статей у наукових видаНнях що індексуються у базах даних Scopus  та Web of Science»МІЖНАРОДНЕ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ (вебінар)

на тему:

«Підбір, підготовка, та публікація наукових статей у наукових видаНнях що індексуються у базах даних

Scopus  та Web of Science»

Інформація про захід

Організатором міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) є Інститут Науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку,  IESF Міжнародна фундація науковців та освітян та ТОВ «Наукові публікації»

Он-лайн реєстрація: 6 вересня по 20 вересня 2021 року  включно.

Термін міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) 13 вересня – 20 вересня 2021 року м. Київ

У МПК Вебінарі можуть брати участь науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, освітяни коледжів, ліцеїв, гімназій а також запрошуються вчителі загально-освітніх шкіл.

Програма міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) включає в себе виконання навчального навантаження.

Навчальне навантаження міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) становить 1,5 кредити ЄКТС (45 години):                    з них лекційних – 12 год., практичних - 20 год., самостійна робота - 13 годин;

Тема 1. Головні засади роботи з базами даних Scopus  та Web of Science. Тема 2. Сервіси та показники журналів у базі даних Scopus (ранжування журналів у Scopus, та цікаві аспекти процесу підбору видань).. Тема 3. Web of Science в Україні (як оцінити та підібрати видання). Тема 4. Проблематика самостійної публікації. Як економити час під час підготовки публікації.

Сертифікат про проходження підвищення кваліфікації (Вебінару) є документом, який підтверджує досвід учасника та враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг ЗВО.

Вартість міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару): 330 грн.

Для участі у підвищенні кваліфікації (Вебінарі) просимо заповнити онлайн-заявку на офіційній сторінці   

http://www.iesfukr.org/news